Blue Ice
História oleja z tresčej pečene

RAW rybí olej fermentovaný z tresčej pečene - bio pomaranč 180 ml

RAW rybí olej fermentovaný z tresčej pečene -  bio pomaranč 180 ml
RAW rybí olej fermentovaný z tresčej pečene -  bio pomaranč 180 ml
Výrobca: Green Pasture Products
Kód produktu: FCLO pomaranč
Dostupnosť: Skladom
Cena: 37,00 €
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Rybí olej Green Pasture Blue Ice z treščej pečene je vyrábaný v malých množstvách s výnimočnou starostlivosťou. Blue Ice je vysoko kvalitný rybí olej získaný tradičným prírodným postupom výhradne z divoko žijúcich treskovitých rýb (Aljašská treska-Gadus chalcogrammus-Alaska pollock) lovených v Beringovom mori v oblasti Aluety.

Rybí olej Green Pasture je vyrobený bez akejkoľvek formy rafinácie alebo tepelnej úpravy a neobsahuje žiadne pridané látky.

Olej se od surovej pečene oddeľuje fermentáciou, čo je prírodný enzymaticko mikrobiálny proces, používaný po stáročia rybármi v severských krajinách. Vďaka tomuto procesu si rybí olej zachováva živiny obsiahnuté v surovej treščej pečeni.

Rybí olej Green Pasture obsahuje prírodné omega 3 mastné kyseliny ako aj pôvodné vitamíny A a D a ďalšie dôležité v tuku rozpustné živiny ako aj ich metabolity, ktoré vznikajú počas fermentácie.

Keďže se jedná o prírodný produkt, obsah živín, vitamínov a enzýmov sa v každej šarži rybieho oleja líši. Obsah živín závisí predovšetkým na sezóne, v ktorej boli ryby lovené a na ich potrave v danom období.

Green Pasture rybí olej z treščej pečene:
- celosvetovo jediný nerafinovaný rybí olej, ktorý neobsahuje žiadne prísady - 100% fermentovaný olej z treščej pečene,
- celosvetovo jediný rybí olej, ktorý si zachováva trvanlivosť aj bez pridania antioxidantov,
- jeden z mála olejov, ktorý obsahuje pôvodné vitamíny obsiahnuté v surovej treščej pečeni - vitamíny nie sú pridané,
- obsahuje prírodné omega 3 mastné kyseliny, vitamíny A a D a ďalšie v tuku rozpustné živiny,
- vyrobený fermentáciou, teda tradičným postupom, ktorý rybári v severských krajinách používali po stáročia pre získanie oleja z treščej pečene určeného pre konzumáciu pred zahájením veľkovýroby,
- obsahuje probiotické laktobaktérie, ktoré ho robia ľahšie stráviteľným,
- získaný z treščej pečene voľne žijúcich rýb lovených v Beringovom mori, balený výrobcom do sklenenej fľaše.

Charakteristika

Výživový doplnok s obsahom omega 3 a vitamínov A a D a ďalších živín. Množstvo: 180 ml, 90 denných dávok. Doporučuje sa k doplneniu stravy o nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a vitamíny A a D a ďalšie živiny.

Zloženie

Tepelne nespracovaný (RAW) fermentovaný olej z treščej pečene, bio pomarančový olej, bio citronový olej.

Informácia o alergénoch

Obsahuje ryby, môže obsahovať ďalšie morské alergény napr. kôrovce.

Odporúčané dávkovanie

Odporúčaná denná dávka pre dospelých a deti od troch rokov je 2 ml. Olej nepodávajte z priloženej striekačky priamo do úst aby nedošlo ku náhodnému vdýchnutiu oleja.

Skladovanie

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Po otvorení uchovávajte na tmavom chladnom mieste (v chladničke). Po otvorení spotrebujte obsah balenia do troch mesiacov. Výživový doplnok uskladňujte mimo dosahu malých detí.

Upozornenia

Neprekračujte odporúčaná dennú dávku. Užívanie počas tehotenstva alebo dojčenia alebo pri súčasnom užívaní s liekmi na predpis konzultujte s lekárom. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Hustý obsah alebo zákal, ktorý môže vzniknúť v chlade, nemá vplyv na kvalitu výrobku.

Green Pasture fermentovaný olej z treščej pečene - pomaranč

Rybí tuk © 2024